Ako sa k vám dostanem?

Klinika Piešťany:
budova smile clinic-1Naša klinika sa nachádza na Teplickej ulici č. 84 v Piešťanoch, v budove spol. Eur-Med na 1. poschodí, oproti Mestskej polícii. Klinika sa nachádza neďaleko centra kúpeľného mesta.

Zubná klinika je ľahko dostupná aj z diaľnice:

Po výjazde z diaľnice (výjazd Piešťany) pokračujte rovno cez kruhový objazd okolo Teska. Na prvej svetelnej križovatke zabočte vľavo. Pokračujte rovno a za obchodným domom Domoss zabočte vpravo. Klinika bude po vašej ľavej strane v budove Eur-Med.

Do Smile Clinic sa môžete dostať aj pešo z vlakovej alebo autobusovej stanice (10 – 15  minút chôdze)
Klinika nemá vlastné parkovacie miesta, bezplatné parkovanie je možné pred klinikou na Teplickej ulici alebo v uličkách v bezprostrednej blízkosti kliniky.

Klinika Bratislava:

Z hlavnej stanice autobusom x13 na konečnú zástavku nové SND.

Naša klinika sa nachádza v budove Tower 115  na Pribinovej ulici 25 v Bratislave (na prízemí pri vstupe do divadla Heineken Tower Stage alebo tiež pri kaviarni). Parkovanie je možné v OC Eurovea  (3 hodiny zdarma) alebo priamo na parkovisku pred budovou Tower 115 (1,5 EUR/10 hodín)

Did this answer your question? Thanks for the feedback There was a problem submitting your feedback. Please try again later.

stále ste nenašli odpoveď? kontaktujte nás kontaktujte nás